Hakkımızda

Firmamız 2011 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Belçika merkezli AFİX GROUP NV firmasının %100 iştirakidir. Grubumuz 2004 yılından bu yana flanşlı iskele üretim, satış ve kiralama konusunda faaliyet göstermekte olup Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermektedir. 2015 yılından itibaren tüm üretimimiz, Gebze Dilovası’ndaki tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. İstanbul Sultanbeyli’deki lojistik merkezimiz de 2017 yılı itibariyle hizmete girmiştir.

Başlıca ürünümüz flanşlı iskele olup 1500 den fazla ürün çeşidine sahibiz. Bu çeşitlilikle  müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik bir şekilde cevap verebiliyoruz.  Bunun yanında kalıp altı iskeleler, mobil iskeleler, konser ve festivaller için podyum iskeleleri de ürünlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler, Avrupa’da ve Türkiye’de kabul edilen EN ve TSE standartlarının üzerindedir. Bu standartlarımız, ilgili kurum ve kuruluşlarca onaylanmış ve belgelendirilmiştir. Ayrıca, hizmet verdiğimiz tüm sektör ve sahalarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, bu standartlar ar-ge departmanımız yaptığı çalışmalar doğrultusunda sürekli daha ileriye taşınmaktadır.